دروه آموزشی رایگان مکالمه مقدماتی انگلیسی

درسدهم
سطحمقدماتی، پیش متوسط

دوره آموزشی مکالمه مقدماتی انگلیسی – درس ده با عنوان “کمک : Help” به بررسی نکات ضروری در هنگام درخواست کمک از دیگران و یا کمک رساندن به دیگران می پردازد. این درس بر مبنای دروس دهم از مجموعه دو جلدی Easy Learning English Conversation تهیه شده است که برای زبان آموزان مقدماتی و پیش متوسط در سطوح A1 تا B1 بر مبنای استاندارد CEFR مناسب است. در صورتی که با این عنوان آشنایی ندارید پیشنهاد میکنم که مقاله آشنایی با استاندارد CEFR را مطالعه کنید.

مکالمه مقدماتی انگلیسی : درس دهم

_

درس دهم از مجموعه آموزشی مکالمه مقدماتی انگلیسی به بررسی عبارت ها و اصطلاح های لازم در هنگام درخواست کمک و یا کمک رساندن به دیگران می پردازد. بسیار پیش می آید که نیازمند کمک دیگران باشیم. ممکن است آدرسی را پیدا نکنیم یا کیف پولمان را گم کرده باشیم و یا گوشی موبایلمان به مشکل خورده باشد و صدها موقعیت دیگر که نیازمند درخواست کمک از دیگران باشیم و یا همین موارد برای دیگران پیش آمده باشد و آنها نیازمند کمک ما باشند. در این درس در کنار هم یاد می گیریم که چطور از جملات مورد نیاز در این شرایط در موقعیت صحیح آن استفاده کنیم. دقت کنید که تمرکز این روش آموزشی بر یادگیری ساختار است و نه صرفا جملات! به این معنی که هدف نویسندگان کتاب آموزش ساختارهای کاربردی و تکرار زیاد آنها در قالب مثال های متعدد است تا در انتها، زبان آموز به این توانایی برسد که جملات جدیدی با استفاده از ساختارهای فراگرفته شده بسازد.

مکالمه های درس دهم

_

پس از مطالعه درس دهم و برای تمرین، بهتر است که مکالمه های مرتبط با آن را به نیز دقت مطالعه کنید. مکالمه های شماره ۱۳، ۱۴، ۳۰ و ۳۱ با نام کیفم رو دزدیدن، قطارم رو از دست دادم، نشتی آب و پرواز برگشت مواردی که در این درس آموخته اید را در قالب مکالمه به نمایش می گذراند.

مکالمه مقدماتی انگلیسی - مکالمه سیزده
مکالمه مقدماتی انگلیسی - مکالمه چهارده
مکالمه مقدماتی انگلیسی - مکالمه سی
مکالمه مقدماتی انگلیسی - مکالمه سی و یک

دریافت فایل درس دهم

_

برای دریافت فایل این درس از لینک زیر استفاده کنید. در این فایل پی دی اف، مطالب آموزشی درس دهم از هر دو کتاب به صورت یکجا جمع آوری شده است.

Lesson 10 : Help

حمایت
_

در صورتی که از مطالب این سایت استفاده کرده و رضایت دارید می توانید با معرفی آن به دیگران قدم بزرگی برای هر چه بیشتر دیده شدن و تداوم تولید محتوای آن بردارید. در کنار سایت، همچنین همراهی در یوتیوب نیز راه دیگری برای حمایت و دلگرمی من در ادامه این مسیر است.

دیدگاهی ثبت نشده است

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *