دروه آموزشی رایگان مکالمه مقدماتی انگلیسی

درسدوازدهم
سطحمقدماتی، پیش متوسط

دوره آموزشی مکالمه مقدماتی انگلیسی – درس دوازده با عنوان “کار : Work” به بررسی نکات ضروری برای صحبت در رابطه با کار و مشاغل مختلف می پردازد. این درس بر مبنای دروس دوازدهم از مجموعه دو جلدی Easy Learning English Conversation تهیه شده است که برای زبان آموزان مقدماتی و پیش متوسط در سطوح A1 تا B1 بر مبنای استاندارد CEFR مناسب است. در صورتی که با این عنوان آشنایی ندارید پیشنهاد میکنم که مقاله آشنایی با استاندارد CEFR را مطالعه کنید.

مکالمه مقدماتی انگلیسی : درس دوازدهم

_

درس دوازدهم از مجموعه آموزشی مکالمه مقدماتی انگلیسی به بررسی عبارت ها و اصطلاح های لازم برای صحبت در رابطه با کار و مشاغل گوناگون می پردازد. البته صحبت در رابطه با کار و انگلیسی برای محیط های کسب و کار و تجارت دامنه بسیار گسترده ای دارد که خود نیازمند دوره ای بسیار مفصل است اما در این درس موارد ضروری برای برقراری ارتباط با سایر همکاران و صحبت در رابطه شغل خود و پرسش از مشاغل دیگرن را یاد خواهیم گرفت. در این درس در کنار هم یاد می گیریم که چطور از این جملات و عبارت ها در موقعیت صحیح آن استفاده کنیم. دقت کنید که تمرکز این روش آموزشی بر یادگیری ساختار است و نه صرفا جملات! به این معنی که هدف نویسندگان کتاب آموزش ساختارهای کاربردی و تکرار زیاد آنها در قالب مثال های متعدد است تا در انتها، زبان آموز به این توانایی برسد که جملات جدیدی با استفاده از ساختارهای فراگرفته شده بسازد.

مکالمه های درس دوازدهم

_

پس از مطالعه درس دوازدهم و برای تمرین، بهتر است که مکالمه های مرتبط با آن را نیز به دقت مطالعه کنید. مکالمه های شماره ۱۷ و ۳۴ با نام آشنایی با آدم های جدید و سفر کاری به پاریس مواردی که در این درس آموخته اید را در قالب مکالمه به نمایش می گذراند.

مکالمه مقدماتی انگلیسی - مکالمه هفده
مکالمه مقدماتی انگلیسی - مکالمه سی و چهار

دریافت فایل درس دوازدهم

_

برای دریافت فایل این درس از لینک زیر استفاده کنید. در این فایل پی دی اف، مطالب آموزشی درس دوازدهم از هر دو کتاب به صورت یکجا جمع آوری شده است.

Lesson 12 : Work

حمایت
_

در صورتی که از مطالب این سایت استفاده کرده و رضایت دارید می توانید با معرفی آن به دیگران قدم بزرگی برای هر چه بیشتر دیده شدن و تداوم تولید محتوای آن بردارید. در کنار سایت، همچنین همراهی در یوتیوب نیز راه دیگری برای حمایت و دلگرمی من در ادامه این مسیر است.

دیدگاهی ثبت نشده است

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *