دروه آموزشی رایگان مکالمه مقدماتی انگلیسی

درسدوم
سطحمقدماتی، پیش متوسط

دوره آموزشی مکالمه مقدماتی انگلیسی – درس دو با عنوان “مسافرت : Travelling” به بررسی نکات ضروری برای صحبت در مورد مسافرت و عبارت های مورد نیاز آن می پردازد. این درس بر مبنای دروس دوم از مجموعه دو جلدی Easy Learning English Conversation تهیه شده است که برای زبان آموزان مقدماتی و پیش متوسط در سطوح A1 تا B1 بر مبنای استاندارد CEFR مناسب است. در صورتی که با این عنوان آشنایی ندارید پیشنهاد میکنم که مقاله آشنایی با استاندارد CEFR را مطالعه کنید.

مکالمه مقدماتی انگلیسی : درس دوم

_

درس دوم از مجموعه آموزشی مکالمه مقدماتی انگلیسی به بررسی عبارت ها و اصطلاح های لازم برای صحبت در رابطه با مسافرت و برنامه ریزی برای آن می پردازد. در هنگام صحبت در رابطه سفر کردن نیاز است تا در مورد محل اقامت، نحوه سفر و استفاده از وسایل نقیله مورد نیاز، محل اقامت، گشت و گذار و بازدید از اماکن مختلف و … از عبارت های مختلفی بهره ببریم که در این درس در کنار هم یاد می گیریم که چطور از این جملات و عبارت ها در موقعیت صحیح استفاده کنیم. دقت کنید که تمرکز این روش آموزشی بر یادگیری ساختار است و نه صرفا جملات! به این معنی که هدف نویسندگان کتاب آموزش ساختارهای کاربردی و تکرار زیاد آنها در قالب مثال های متعدد است تا در انتها، زبان آموز به این توانایی برسد که جملات جدیدی با استفاده از ساختارهای فراگرفته شده بسازد.

مکالمه های درس دوم

_

پس از مطالعه درس دوم و برای تمرین، بهتر است که مکالمه های مرتبط با آن را نیز به دقت مطالعه کنید. مکالمه های شماره ۲، ۳ و ۲۱ با نام در باجه بلیط فروشی، برنامه ریزی تعطیلات و تعطیلات در اروپا مواردی که در این درس آموخته اید را در قالب مکالمه به نمایش می گذراند.

مکالمه مقدماتی انگلیسی - مکالمه دو
مکالمه مقدماتی انگلیسی - مکالمه سه
مکالمه مقدماتی انگلیسی - مکالمه بیست و یک

دریافت فایل درس دوم

_

برای دریافت فایل این درس از لینک زیر استفاده کنید. در این فایل پی دی اف، مطالب آموزشی درس دوم از هر دو کتاب به صورت یکجا جمع آوری شده است.

Lesson 2 : Travelling

حمایت
_

در صورتی که از مطالب این سایت استفاده کرده و رضایت دارید می توانید با معرفی آن به دیگران قدم بزرگی برای هر چه بیشتر دیده شدن و تداوم تولید محتوای آن بردارید. در کنار سایت، همچنین همراهی در یوتیوب نیز راه دیگری برای حمایت و دلگرمی من در ادامه این مسیر است.

دیدگاهی ثبت نشده است

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *