دروه آموزشی رایگان مکالمه مقدماتی انگلیسی

درسسوم
سطحمقدماتی، پیش متوسط

دوره آموزشی مکالمه مقدماتی انگلیسی – درس سه با عنوان “جایی که زندگی می کنیم : Where we live” به بررسی نکات ضروری برای صحبت در رابطه محل اقامت، خانه، آپارتمان و … می پردازد. این درس بر مبنای دروس سوم از مجموعه دو جلدی Easy Learning English Conversation تهیه شده است که برای زبان آموزان مقدماتی و پیش متوسط در سطوح A1 تا B1 بر مبنای استاندارد CEFR مناسب است. در صورتی که با این عنوان آشنایی ندارید پیشنهاد میکنم که مقاله آشنایی با استاندارد CEFR را مطالعه کنید.

مکالمه مقدماتی انگلیسی : درس سوم

_

درس سوم از مجموعه آموزشی مکالمه مقدماتی انگلیسی به بررسی عبارت ها و اصطلاح های لازم برای صحبت در رابطه با محل اقامت می پردازد. برای صحبت در رابطه با محل اقامت و شرح اجاره کردن یا خرید خانه و یا مستقر شدن در محلی نیاز به جملات و عبارت هایی داریم که منظور دقیق ما را به مخاطب منتقل کنند. در این درس در کنار هم یاد می گیریم که چطور از این جملات و عبارت ها در موقعیت صحیح آن استفاده کنیم. دقت کنید که تمرکز این روش آموزشی بر یادگیری ساختار است و نه صرفا جملات! به این معنی که هدف نویسندگان کتاب آموزش ساختارهای کاربردی و تکرار زیاد آنها در قالب مثال های متعدد است تا در انتها، زبان آموز به این توانایی برسد که جملات جدیدی با استفاده از ساختارهای فراگرفته شده بسازد.

مکالمه های درس سوم

_

پس از مطالعه درس سوم و برای تمرین، بهتر است که مکالمه های مرتبط با آن را نیز به دقت مطالعه کنید. مکالمه های شماره ۴ و ۲۲ با نام دنبال خونه گشتن و پیدا کردن یک آپارتمان جدید مواردی که در این درس آموخته اید را در قالب مکالمه به نمایش می گذراند.

مکالمه مقدماتی انگلیسی - مکالمه چهار
مکالمه مقدماتی انگلیسی - مکالمه بیست و دو

دریافت فایل درس سوم

_

برای دریافت فایل این درس از لینک زیر استفاده کنید. در این فایل پی دی اف، مطالب آموزشی درس سوم از هر دو کتاب به صورت یکجا جمع آوری شده است.

Lesson 3 : Where we live

حمایت
_

در صورتی که از مطالب این سایت استفاده کرده و رضایت دارید می توانید با معرفی آن به دیگران قدم بزرگی برای هر چه بیشتر دیده شدن و تداوم تولید محتوای آن بردارید. در کنار سایت، همچنین همراهی در یوتیوب نیز راه دیگری برای حمایت و دلگرمی من در ادامه این مسیر است.

دیدگاهی ثبت نشده است

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *