دروه آموزشی رایگان مکالمه مقدماتی انگلیسی

درسسیزدهم
سطحمقدماتی، پیش متوسط

دوره آموزشی مکالمه مقدماتی انگلیسی – درس سیزده با عنوان “مطالعه : Studying” به بررسی نکات ضروری برای صحبت در رابطه با درس، مدرسه و دانشگاه و مطالعات می پردازد. این درس بر مبنای دروس سیزدهم از مجموعه دو جلدی Easy Learning English Conversation تهیه شده است که برای زبان آموزان مقدماتی و پیش متوسط در سطوح A1 تا B1 بر مبنای استاندارد CEFR مناسب است. در صورتی که با این عنوان آشنایی ندارید پیشنهاد میکنم که مقاله آشنایی با استاندارد CEFR را مطالعه کنید.

مکالمه مقدماتی انگلیسی : درس سیزدهم

_

درس سیزدهم از مجموعه آموزشی مکالمه مقدماتی انگلیسی به بررسی عبارت ها و اصطلاح های لازم برای صحبت در رابطه با مطالعات و مدرسه و دانشگاه و … می پردازد. در چه رشته ای تحصیل می کنیم، به چه درسی علاقه داریم، برای آینده درسی چه برنامه ای داریم و … همه از مواردی هستند که نیاز به بیان آنها در زبان انگلیسی جزء موارد کلیدی ست. در این درس در کنار هم یاد می گیریم که چطور از این جملات و عبارت ها در موقعیت صحیح آن استفاده کنیم. دقت کنید که تمرکز این روش آموزشی بر یادگیری ساختار است و نه صرفا جملات! به این معنی که هدف نویسندگان کتاب آموزش ساختارهای کاربردی و تکرار زیاد آنها در قالب مثال های متعدد است تا در انتها، زبان آموز به این توانایی برسد که جملات جدیدی با استفاده از ساختارهای فراگرفته شده بسازد.

مکالمه های درس سیزدهم

_

پس از مطالعه درس سیزدهم و برای تمرین بهتر است که مکالمه های مرتبط با این درس را به دقت مطالعه کنید. مکالمه های شماره ۱۸ و ۳۵ با نام شعری از شکسپیر و چه درسی رو بردارم مواردی که در این درس آموخته اید را در قالب مکالمه به نمایش می گذراند.

مکالمه مقدماتی انگلیسی - مکالمه هجده
مکالمه مقدماتی انگلیسی - مکالمه سی و پنج

دریافت فایل درس سیزدهم

_

برای دریافت فایل این درس از لینک زیر استفاده کنید. در این فایل پی دی اف، مطالب آموزشی درس سیزدهم از هر دو کتاب به صورت یکجا جمع آوری شده است.

Lesson 13 : Studying

حمایت
_

در صورتی که از مطالب این سایت استفاده کرده و رضایت دارید می توانید با معرفی آن به دیگران قدم بزرگی برای هر چه بیشتر دیده شدن و تداوم تولید محتوای آن بردارید. در کنار سایت، همچنین همراهی در یوتیوب نیز راه دیگری برای حمایت و دلگرمی من در ادامه این مسیر است.

دیدگاهی ثبت نشده است

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *