دروه آموزشی رایگان مکالمه مقدماتی انگلیسی

درسششم
سطحمقدماتی، پیش متوسط

دوره آموزشی مکالمه مقدماتی انگلیسی – درس شش با عنوان “بیرون از خانه : Days out” به بررسی نکات ضروری در هنگامی که برای تفریح یا امور تفریحی در شهر و بیرون از خانه هستیم می پردازد. این درس بر مبنای دروس ششم از مجموعه دو جلدی Easy Learning English Conversation تهیه شده است که برای زبان آموزان مقدماتی و پیش متوسط در سطوح A1 تا B1 بر مبنای استاندارد CEFR مناسب است. در صورتی که با این عنوان آشنایی ندارید پیشنهاد میکنم که مقاله آشنایی با استاندارد CEFR را مطالعه کنید.

مکالمه مقدماتی انگلیسی : درس ششم

_

درس ششم این مجموعه مکالمه مقدماتی انگلیسی به بررسی عبارت ها و اصطلاح های لازم برای زمانی که خارج از خانه و در محیط بیرون هستیم می پردازد. قرار گذاشتن و بیرون رفتن و یا گشت و گذار در شهر و سایر موارد این چنینی از جمله نیازهای ضروری یک زبان آموز به خصوص در زمان سفر به کشورهای انگلیسی زبان است. در این درس در کنار هم یاد می گیریم که چطور از این جملات و عبارت ها در موقعیت صحیح آن استفاده کنیم. دقت کنید که تمرکز این روش آموزشی بر یادگیری ساختار است و نه صرفا جملات! به این معنی که هدف نویسندگان کتاب آموزش ساختارهای کاربردی و تکرار زیاد آنها در قالب مثال های متعدد است تا در انتها، زبان آموز به این توانایی برسد که جملات جدیدی با استفاده از ساختارهای فراگرفته شده بسازد.

مکالمه های درس ششم

_

پس از مطالعه درس اول و برای تمرین بهتر است که مکالمه های مرتبط با این درس را به دقت مطالعه کنید. مکالمه های شماره ۷، ۸، ۲۵ و ۲۶ با نام گشت و گذار، بلیط برای بینوایان، یک روز برای بیرون رفتن و در موزه مواردی که در این درس آموخته اید را در قالب مکالمه به نمایش می گذراند.

مکالمه مقدماتی انگلیسی - مکالمه هفت
مکالمه مقدماتی انگلیسی - مکالمه هشت
مکالمه مقدماتی انگلیسی - مکالمه بیست و پنج
مکالمه مقدماتی انگلیسی - مکالمه بیست و شش

دریافت فایل درس ششم

_

برای دریافت فایل این درس از لینک زیر استفاده کنید. در این فایل پی دی اف، مطالب آموزشی درس ششم از هر دو کتاب به صورت یکجا جمع آوری شده است.

Lesson 6 : Days out

حمایت
_

در صورتی که از مطالب این سایت استفاده کرده و رضایت دارید می توانید با معرفی آن به دیگران قدم بزرگی برای هر چه بیشتر دیده شدن و تداوم تولید محتوای آن بردارید. در کنار سایت، همچنین همراهی در یوتیوب نیز راه دیگری برای حمایت و دلگرمی من در ادامه این مسیر است.

دیدگاهی ثبت نشده است

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *