دروه آموزشی رایگان مکالمه مقدماتی انگلیسی

درسنهم
سطحمقدماتی، پیش متوسط

دوره آموزشی مکالمه مقدماتی انگلیسی – درس نه با عنوان “سلامتی : Health” به بررسی نکات ضروری برای صحبت در رابطه با سلامتی و مسائل مربوط به پزشکی می پردازد. این درس بر مبنای دروس نهم از مجموعه دو جلدی Easy Learning English Conversation تهیه شده است که برای زبان آموزان مقدماتی و پیش متوسط در سطوح A1 تا B1 بر مبنای استاندارد CEFR مناسب است. در صورتی که با این عنوان آشنایی ندارید پیشنهاد میکنم که مقاله آشنایی با استاندارد CEFR را مطالعه کنید.

مکالمه مقدماتی انگلیسی : درس نهم

_

درس نهم از مجموعه آموزشی مکالمه مقدماتی انگلیسی به بررسی عبارت ها و اصطلاح های لازم برای صحبت در رابطه با مسائل مربوط به سلامتی و پزشکی می پردازد. صحبت در رابطه با بیماری و مراجعه به پزشک، بررسی سلامتی و مراجعه به داروخانه و … از موارد بسیار ضروری برای زبان آموزان سطح مبتدی و پیش متوسط است. در این درس در کنار هم یاد می گیریم که چطور از این جملات و عبارت ها در موقعیت صحیح آن استفاده کنیم. دقت کنید که تمرکز این روش آموزشی بر یادگیری ساختار است و نه صرفا جملات! به این معنی که هدف نویسندگان کتاب آموزش ساختارهای کاربردی و تکرار زیاد آنها در قالب مثال های متعدد است تا در انتها، زبان آموز به این توانایی برسد که جملات جدیدی با استفاده از ساختارهای فراگرفته شده بسازد.

مکالمه های درس نهم

_

پس از مطالعه درس نهم و برای تمرین، بهتر است که مکالمه های مرتبط با آن را نیز به دقت مطالعه کنید. مکالمه های شماره ۱۱، ۱۲ و ۲۹ با نام وقت دکتر، در مطب دکتر و در داروخانه مواردی که در این درس آموخته اید را در قالب مکالمه به نمایش می گذراند.

مکالمه مقدماتی انگلیسی - مکالمه یازده
مکالمه مقدماتی انگلیسی - مکالمه دوازده
مکالمه مقدماتی انگلیسی - مکالمه بیست و نه

دریافت فایل درس نهم

_

برای دریافت فایل این درس از لینک زیر استفاده کنید. در این فایل پی دی اف، مطالب آموزشی درس نهم از هر دو کتاب به صورت یکجا جمع آوری شده است.

Lesson 9 : Health

حمایت

_

در صورتی که از مطالب این سایت استفاده کرده و رضایت دارید می توانید با معرفی آن به دیگران قدم بزرگی برای هر چه بیشتر دیده شدن و تداوم تولید محتوای آن بردارید. در کنار سایت، همچنین همراهی در یوتیوب نیز راه دیگری برای حمایت و دلگرمی من در ادامه این مسیر است.

دیدگاهی ثبت نشده است

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *