دروه آموزشی رایگان مکالمه مقدماتی انگلیسی

درسهشتم
سطحمقدماتی، پیش متوسط

دوره آموزشی مکالمه مقدماتی انگلیسی – درس هشت با عنوان “خدمت با لبخند : Service with a smile” به بررسی نکات ضروری در هنگام استفاده از یک سرویس یا خدمت خاص می پردازد. این درس بر مبنای دروس هشتم مجموعه از دو جلدی Easy Learning English Conversation تهیه شده است که برای زبان آموزان مقدماتی و پیش متوسط در سطوح A1 تا B1 بر مبنای استاندارد CEFR مناسب است. در صورتی که با این عنوان آشنایی ندارید پیشنهاد میکنم که مقاله آشنایی با استاندارد CEFR را مطالعه کنید.

مکالمه مقدماتی انگلیسی : درس هشتم

_

درس هشتم از مجموعه آموزشی مکالمه مقدماتی انگلیسی به بررسی عبارت ها و اصطلاح های لازم برای زمان درخواست یا ارائه یک خدمت یا خدمات مختلف می پردازد. اگر در یکی از مشاغل خدماتی مثل رستوران یا داروخانه مشغول به کار هستید و یا برای دریافت خدماتی به یکی از مشاغل خدماتی مراجعه می کنید به مهارت های خاصی از کاربرد زبان نیازمند هستید که موضوع این درس هستند. در این درس در کنار هم یاد می گیریم که چطور از این جملات و عبارت ها در موقعیت صحیح آن استفاده کنیم. دقت کنید که تمرکز این روش آموزشی بر یادگیری ساختار است و نه صرفا جملات! به این معنی که هدف نویسندگان کتاب آموزش ساختارهای کاربردی و تکرار زیاد آنها در قالب مثال های متعدد است تا در انتها، زبان آموز به این توانایی برسد که جملات جدیدی با استفاده از ساختارهای فراگرفته شده بسازد.

مکالمه های درس هشتم

_

پس از مطالعه درس هشت و برای تمرین، بهتر است که مکالمه های مرتبط با این درس را به دقت مطالعه کنید. مکالمه های شماره ۱۰ و ۲۸ با نام در آرایشگاه و یک آپارتمان برای اجاره مواردی که در این درس آموخته اید را در قالب مکالمه به نمایش می گذراند.

مکالمه مقدماتی انگلیسی - مکالمه ده
مکالمه مقدماتی انگلیسی - مکالمه بیست و هشت

دریافت فایل درس هشتم

_

برای دریافت فایل این درس از لینک زیر استفاده کنید. در این فایل پی دی اف، مطالب آموزشی درس هشتم از هر دو کتاب به صورت یکجا جمع آوری شده است.

Lesson 8 : Service with a smile

حمایت
_

در صورتی که از مطالب این سایت استفاده کرده و رضایت دارید می توانید با معرفی آن به دیگران قدم بزرگی برای هر چه بیشتر دیده شدن و تداوم تولید محتوای آن بردارید. در کنار سایت، همچنین همراهی در یوتیوب نیز راه دیگری برای حمایت و دلگرمی من در ادامه این مسیر است.

دیدگاهی ثبت نشده است

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *