دروه آموزشی رایگان مکالمه مقدماتی انگلیسی

درسهفتم
سطحمقدماتی، پیش متوسط

دوره آموزشی مکالمه مقدماتی انگلیسی – درس هفت با عنوان “خرید : Shopping” به بررسی نکات ضروری در هنگام خرید و عبارت های مورد نیاز آن می پردازد. این درس بر مبنای دروس هفتم از مجموعه دو جلدی Easy Learning English Conversation تهیه شده است که برای زبان آموزان مقدماتی و پیش متوسط در سطوح A1 تا B1 بر مبنای استاندارد CEFR مناسب است. در صورتی که با این عنوان آشنایی ندارید پیشنهاد میکنم که مقاله آشنایی با استاندارد CEFR را مطالعه کنید.

مکالمه مقدماتی انگلیسی : درس هفتم

_

درس هفتم از مجموعه آموزشی مکالمه مقدماتی انگلیسی به بررسی عبارت ها و اصطلاح های لازم در هنگام خرید می پردازد. قطعا صدها موقعیت و شرایط خاص در هنگام خرید کردن پیش می آید که هر یک با دیگری متفاوت است. خرید لباس با خرید لوازم خانه کاملا متفاوت است و ده ها نمونه دیگر، اما نکته مهم آن است که عبارت های ابتدایی و ضروری این عمل در همه ی شرایط یکسان است. در این درس در کنار هم یاد می گیریم که چطور از این جملات و عبارت ها در موقعیت صحیح آن استفاده کنیم. دقت کنید که تمرکز این روش آموزشی بر یادگیری ساختار است و نه صرفا جملات! به این معنی که هدف نویسندگان کتاب آموزش ساختارهای کاربردی و تکرار زیاد آنها در قالب مثال های متعدد است تا در انتها، زبان آموز به این توانایی برسد که جملات جدیدی با استفاده از ساختارهای فراگرفته شده بسازد.

مکالمه های درس هفتم

_

پس از مطالعه درس هفتم و برای تمرین بهتر است که مکالمه های مرتبط با آن را نیز به دقت مطالعه کنید. مکالمه های شماره ۹ و ۲۷ با نام خرید لباس و فروشگاه محصولات غذایی ایتالیایی مواردی که در این درس آموخته اید را در قالب مکالمه به نمایش می گذراند.

مکالمه مقدماتی انگلیسی - مکالمه نه
مکالمه مقدماتی انگلیسی - مکالمه بیست و هفت

دریافت فایل درس هفتم

_

برای دریافت فایل این درس از لینک زیر استفاده کنید. در این فایل پی دی اف، مطالب آموزشی درس هفتم از هر دو کتاب به صورت یکجا جمع آوری شده است.

Lesson 7 : Shopping

حمایت
_

در صورتی که از مطالب این سایت استفاده کرده و رضایت دارید می توانید با معرفی آن به دیگران قدم بزرگی برای هر چه بیشتر دیده شدن و تداوم تولید محتوای آن بردارید. در کنار سایت، همچنین همراهی در یوتیوب نیز راه دیگری برای حمایت و دلگرمی من در ادامه این مسیر است.

دیدگاهی ثبت نشده است

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *