دروه آموزشی رایگان مکالمه مقدماتی انگلیسی

درسپنجم
سطحمقدماتی، پیش متوسط

دوره آموزشی مکالمه مقدماتی انگلیسی – درس پنج با عنوان “بیرون رفتن : Going out” به بررسی نکات ضروری برای صحبت در مورد بیرون رفتن و تفریح کردن می پردازد. این درس بر مبنای دروس پنجم از مجموعه دو جلدی Easy Learning English Conversation تهیه شده است که برای زبان آموزان مقدماتی و پیش متوسط در سطوح A1 تا B1 بر مبنای استاندارد CEFR مناسب است. در صورتی که با این عنوان آشنایی ندارید پیشنهاد میکنم که مقاله آشنایی با استاندارد CEFR را مطالعه کنید.

مکالمه مقدماتی انگلیسی : درس پنجم

_

درس پنجم از مجموعه آموزشی مکالمه مقدماتی انگلیسی به بررسی عبارت ها و اصطلاح های لازم برای صحبت در رابطه با بیرون رفتن و تفریحات خارج از خانه می پردازد. برای صحبت در رابطه با بیرون رفتن و قرار گذاشتن با دوستان برای فعالیت های خارج از خانه به عبارت ها و اصطلاح های این درس نیاز است و در این درس در کنار هم یاد می گیریم که چطور از این جملات و عبارت ها در موقعیت صحیح آن استفاده کنیم. دقت کنید که تمرکز این روش آموزشی بر یادگیری ساختار است و نه صرفا جملات! به این معنی که هدف نویسندگان کتاب آموزش ساختارهای کاربردی و تکرار زیاد آنها در قالب مثال های متعدد است تا در انتها، زبان آموز به این توانایی برسد که جملات جدیدی با استفاده از ساختارهای فراگرفته شده بسازد.

مکالمه های درس پنجم

_

پس از مطالعه درس پنجم و برای تمرین، بهتر است که مکالمه های مرتبط با آن را نیز به دقت مطالعه کنید. مکالمه های شماره ۶ و ۲۴ با نام بیرون رفتن و تولد اشلی مواردی که در این درس آموخته اید را در قالب مکالمه به نمایش می گذراند.

مکالمه مقدماتی انگلیسی - مکالمه شش
مکالمه مقدماتی انگلیسی - مکالمه بیست و چهار

دریافت فایل درس پنجم

_

برای دریافت فایل این درس از لینک زیر استفاده کنید. در این فایل پی دی اف، مطالب آموزشی درس پنجم از هر دو کتاب به صورت یکجا جمع آوری شده است.

Lesson 5 : Going out

حمایت
_

در صورتی که از مطالب این سایت استفاده کرده و رضایت دارید می توانید با معرفی آن به دیگران قدم بزرگی برای هر چه بیشتر دیده شدن و تداوم تولید محتوای آن بردارید. در کنار سایت، همچنین همراهی در یوتیوب نیز راه دیگری برای حمایت و دلگرمی من در ادامه این مسیر است.

دیدگاهی ثبت نشده است

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *