دروه آموزشی رایگان مکالمه مقدماتی انگلیسی

درسچهارده
سطحمقدماتی، پیش متوسط

دوره آموزشی مکالمه مقدماتی انگلیسی – درس چهارده با عنوان “اعداد، تاریخ و زمان : Numbers, dates and time” به بررسی نکات ضروری برای استفاده صحیح از اعداد، تاریخ و زمان در زبان انگلیسی می پردازد. این درس بر مبنای دروس چهاردهم از مجموعه دو جلدی Easy Learning English Conversation تهیه شده است که برای زبان آموزان مقدماتی و پیش متوسط در سطوح A1 تا B1 بر مبنای استاندارد CEFR مناسب است. در صورتی که با این عنوان آشنایی ندارید پیشنهاد میکنم که مقاله آشنایی با استاندارد CEFR را مطالعه کنید.

مکالمه مقدماتی انگلیسی : درس چهاردهم

_

درس چهاردهم از مجموعه آموزشی مکالمه مقدماتی انگلیسی به بررسی عبارت ها و اصطلاح های لازم برای بیان اعداد، تاریخ و زمان می پردازد. بسیاری از مواقع و موقعیت های مختلف پیش می آید که نیاز به استفاده از اعداد یا بیان صحیح تاریخ و یا پرسیدن و گفتن زمان داریم. در این درس در کنار هم یاد می گیریم که چطور از این جملات و عبارت ها در موقعیت صحیح آن استفاده کنیم. دقت کنید که تمرکز این روش آموزشی بر یادگیری ساختار است و نه صرفا جملات! به این معنی که هدف نویسندگان کتاب آموزش ساختارهای کاربردی و تکرار زیاد آنها در قالب مثال های متعدد است تا در انتها، زبان آموز به این توانایی برسد که جملات جدیدی با استفاده از ساختارهای فراگرفته شده بسازد.

مکالمه های درس چهاردهم

_

پس از مطالعه درس چهاردهم و برای تمرین بهتر است که مکالمه های مرتبط با این درس را به دقت مطالعه کنید. مکالمه های شماره ۱۹ و ۳۶ با نام بریم بیرون با هم و قرار جلسه مواردی که در این درس آموخته اید را در قالب مکالمه به نمایش می گذراند.

مکالمه مقدماتی انگلیسی - مکالمه نوزده
مکالمه مقدماتی انگلیسی - مکالمه سی و شش

دریافت فایل درس چهاردهم

_

برای دریافت فایل این درس از لینک زیر استفاده کنید. در این فایل پی دی اف، مطالب آموزشی درس چهاردهم از هر دو کتاب به صورت یکجا جمع آوری شده است.

Lesson 14 : Numbers, dates and time

حمایت
_

در صورتی که از مطالب این سایت استفاده کرده و رضایت دارید می توانید با معرفی آن به دیگران قدم بزرگی برای هر چه بیشتر دیده شدن و تداوم تولید محتوای آن بردارید. در کنار سایت، همچنین همراهی در یوتیوب نیز راه دیگری برای حمایت و دلگرمی من در ادامه این مسیر است.

دیدگاهی ثبت نشده است

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *