دروه آموزشی رایگان مکالمه مقدماتی انگلیسی

درسچهارم
سطحمقدماتی، پیش متوسط

دوره آموزشی مکالمه مقدماتی انگلیسی – درس چهار با عنوان “غذا خوردن با دوستان : Eating with friends” به بررسی نکات ضروری در هنگام صحبت در رابطه با غذا خوردن و رستوران رفتن با دوستان می پردازد. این درس بر مبنای دروس چهارم از مجموعه دو جلدی Easy Learning English Conversation تهیه شده است که برای زبان آموزان مقدماتی و پیش متوسط در سطوح A1 تا B1 بر مبنای استاندارد CEFR مناسب است. در صورتی که با این عنوان آشنایی ندارید پیشنهاد میکنم که مقاله آشنایی با استاندارد CEFR را مطالعه کنید.

مکالمه مقدماتی انگلیسی : درس چهارم

_

درس چهارم از مجموعه آموزشی مکالمه مقدماتی انگلیسی به بررسی عبارت ها و اصطلاح های لازم برای صحبت در رابطه با غذا خوردن و رستوران رفتن می پردازد. هنگام صحبت کردن در رابطه با رستوران رفتن و صرف غذا در خارج از خانه صحبت های زیادی رد و بدل می شود که بخشی از عبارت های ضروری این موقعیت را در این درس یاد خواهیم گرفت. در این درس در کنار هم یاد می گیریم که چطور از این جملات و عبارت ها در موقعیت صحیح آن استفاده کنیم. دقت کنید که تمرکز این روش آموزشی بر یادگیری ساختار است و نه صرفا جملات! به این معنی که هدف نویسندگان کتاب آموزش ساختارهای کاربردی و تکرار زیاد آنها در قالب مثال های متعدد است تا در انتها، زبان آموز به این توانایی برسد که جملات جدیدی با استفاده از ساختارهای فراگرفته شده بسازد.

مکالمه های درس چهارم

_

پس از مطالعه درس چهارم و برای تمرین، بهتر است که مکالمه های مرتبط با آن را نیز به دقت مطالعه کنید. مکالمه های شماره ۵ و ۲۳ با نام در رستوران و بیرون غذا خوردن مواردی که در این درس آموخته اید را در قالب مکالمه به نمایش می گذراند.

مکالمه مقدماتی انگلیسی - مکالمه پنج
مکالمه مقدماتی انگلیسی - مکالمه بیست و سه

دریافت فایل درس چهارم

_

برای دریافت فایل این درس از لینک زیر استفاده کنید. در این فایل پی دی اف، مطالب آموزشی درس چهارم از هر دو کتاب به صورت یکجا جمع آوری شده است.

Lesson 4 : Eating with friends

حمایت
_

در صورتی که از مطالب این سایت استفاده کرده و رضایت دارید می توانید با معرفی آن به دیگران قدم بزرگی برای هر چه بیشتر دیده شدن و تداوم تولید محتوای آن بردارید. در کنار سایت، همچنین همراهی در یوتیوب نیز راه دیگری برای حمایت و دلگرمی من در ادامه این مسیر است.

دیدگاهی ثبت نشده است

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *