دروه آموزشی رایگان مکالمه مقدماتی انگلیسی

درسیازدهم
سطحمقدماتی، پیش متوسط

دوره آموزشی مکالمه مقدماتی انگلیسی – درس یازده با عنوان “تلفن و نامه نگاری: Telephoning and writing” به بررسی نکات ضروری در هنگام برقراری تماس های تلفنی و همچنین نحوه نگارش نامه و ایمیل و … می پردازد. این درس بر مبنای دروس یازدهم از مجموعه دو جلدی Easy Learning English Conversation تهیه شده است که برای زبان آموزان مقدماتی و پیش متوسط در سطوح A1 تا B1 بر مبنای استاندارد CEFR مناسب است. در صورتی که با این عنوان آشنایی ندارید پیشنهاد میکنم که مقاله آشنایی با استاندارد CEFR را مطالعه کنید.

مکالمه مقدماتی انگلیسی : درس یازدهم

_

درس یازدهم از مجموعه آموزشی مکالمه مقدماتی انگلیسی به بررسی عبارت ها و اصطلاح های لازم در هنگام برقراری ارتباط به وسیله تلفن و همچنین نوشتن نامه، ایمیل و موارد مشابه می پردازد. اگرچه این مبحث در زبان انگلیسی بسیار گسترده است و نیازمند مطالعه زیادی ست اما در این درس مسائل ضروری در هنگام صحبت کردن با تلفن و همچنین نحوه نگارش نامه، ایمیل و … را فرا خواهیم گرفت. در این درس در کنار هم یاد می گیریم که چطور از جملات مورد نیاز در این شرایط در موقعیت صحیح آن استفاده کنیم. دقت کنید که تمرکز این روش آموزشی بر یادگیری ساختار است و نه صرفا جملات! به این معنی که هدف نویسندگان کتاب آموزش ساختارهای کاربردی و تکرار زیاد آنها در قالب مثال های متعدد است تا در انتها، زبان آموز به این توانایی برسد که جملات جدیدی با استفاده از ساختارهای فراگرفته شده بسازد.

مکالمه های درس یازدهم

_

پس از مطالعه درس یازدهم و برای تمرین، بهتر است که مکالمه های مرتبط با آن را به نیز دقت مطالعه کنید. مکالمه های شماره ۱۵، ۱۶، ۳۲ و۳۳۲ با نام تماس تلفنی ۱، تماس تلفنی ۲، تماس کاری و صحبت کوتاه مواردی که در این درس آموخته اید را در قالب مکالمه به نمایش می گذراند.

مکالمه مقدماتی انگلیسی - مکالمه پانزده
مکالمه مقدماتی انگلیسی - مکالمه شانزده
مکالمه مقدماتی انگلیسی - مکالمه سی و دو
مکالمه مقدماتی انگلیسی - مکالمه سی و سه

دریافت فایل درس یازدهم

_

برای دریافت فایل این درس از لینک زیر استفاده کنید. در این فایل پی دی اف، مطالب آموزشی درس دهم از هر دو کتاب به صورت یکجا جمع آوری شده است.

Lesson 11 : Telephoning and writing

حمایت
_

در صورتی که از مطالب این سایت استفاده کرده و رضایت دارید می توانید با معرفی آن به دیگران قدم بزرگی برای هر چه بیشتر دیده شدن و تداوم تولید محتوای آن بردارید. در کنار سایت، همچنین همراهی در یوتیوب نیز راه دیگری برای حمایت و دلگرمی من در ادامه این مسیر است.

دیدگاهی ثبت نشده است

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *