دروه آموزشی رایگان مکالمه مقدماتی انگلیسی

درساول
سطحمقدماتی، پیش متوسط

دوره آموزشی مکالمه مقدماتی انگلیسی – درس یک با عنوان “گپ زدن با دیگران : Chatting to people” به بررسی نکات ضروری برای شروع یک مکالمه و عبارت های مورد نیاز آن می پردازد. این درس بر مبنای دروس یک از مجموعه دو جلدی Easy Learning English Conversation تهیه شده و زبان آموزان مقدماتی و پیش متوسط در سطوح A1 تا B1 بر مبنای استاندارد CEFR نیز مخاطب آن هستند. در صورتی که با این عنوان آشنایی ندارید پیشنهاد میکنم که مقاله آشنایی با استاندارد CEFR را مطالعه کنید.

مکالمه مقدماتی انگلیسی : درس یک

_

درس یک این مجموعه به بررسی عبارت ها و اصطلاح های لازم برای شروع یک مکالمه می پردازد. یک مکالمه روزمره با سلام و احوالپرسی آغاز و با چند سوال ساده که به Small talk معروف است دنبال می شود. این سوال ها می توانند در رابطه با وضع آب و هوا، اخبار روز و از این دست موارد باشند که در این درس در کنار هم یاد می گیریم چطور از این جملات و عبارت ها در موقعیت صحیح استفاده کنیم. دقت کنید که تمرکز این روش آموزشی بر یادگیری ساختار است و نه صرفا جملات! به این معنی که هدف نویسندگان کتاب آموزش ساختارهای کاربردی و تکرار زیاد آنها در قالب مثال های متعدد است تا در انتها، زبان آموز به این توانایی برسد که جملات جدیدی با استفاده از ساختارهای فراگرفته شده بسازد.

مکالمه های درس یک

_

پس از مطالعه ی این درس و برای تمرین، بهتر است که مکالمه های مرتبط با آن را نیز مطالعه کنید. مکالمه های شماره ۱ و ۲۰ با نام گپ زدن با دیگران و گپ و گفت با دیگران مواردی که در این درس آموخته اید را در قالب مکالمه به نمایش می گذراند.

مکالمه مقدماتی انگلیسی - مکالمه یک
مکالمه مقدماتی انگلیسی - مکالمه بیست

دریافت فایل درس یک

_

برای دریافت فایل این درس از لینک زیر استفاده کنید. در این فایل پی دی اف، مطالب آموزشی درس یک هر دو کتاب به صورت یکجا جمع آوری شده است. مکالمه مقدماتی انگلیسی – درس یک

Lesson 1 : Chatting to people

آرشیو

_

دوره آموزشی مکالمه مقدماتی انگلیسی شامل ۱۴ درس و ۳۶ مکالمه است که تمامی آن به صورت رایگان در اختیار زبان آموزان قرار دارد. برای دسترسی به آرشیو دروس و مکالمه های این دوره ی آموزشی کافی ست بر روی تصویر زیر کلیک کنید.

مکالمه مقدماتی انگلیسی - آرشیو

حمایت
_

در صورتی که از مطالب این سایت استفاده کرده و رضایت دارید می توانید با معرفی آن به دیگران قدم بزرگی برای هر چه بیشتر دیده شدن و تداوم تولید محتوای آن بردارید. در کنار سایت، همچنین همراهی در یوتیوب نیز راه دیگری برای حمایت و دلگرمی من در ادامه این مسیر است.

۲ دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *