درباره من

My story

? Where it began

داستان راه اندازی این وب سایت از وقتی شروع شد که من تصمیم گرفتم با آزادی عمل بیشتری به کار تدریس ادامه بدم. ھمه ی ما از امکانات آموزش آنلاین و به خصوص آموزش آنلاین زبان انگلیسی خبر داریم و میدونیم که چه ویژگی ھای مفیدی تو این زمینه وجود داره و منم می خواستم که از این ویژگی ھا استفاده کنم. در نتیجه با راه انداختن این سایت که واقعا حداکثر تلاش من و تیم پشتیبانی توی عملکرد ساده و کاربردی اون بوده و همیشه هم هست شروع به طراحی و ساخت دوره ھای مختلف آموزشی تو سطح های مختلف کردم. بیشتر از دو سال برای طرح ریزی این سایت وقتم گرفته شد و من به ھمراه ھمکارام وقت و انرژی خیلی زیادی رو برای بررسی روش ھای تدریس آنلاین گذاشتیم که این نتیجه ی تحقیق های زیاد و وسیع و تست انواع و اقسام پلتفرم ھای آموزشی مختلف بوده.

7+Years of experience
500+Online workshops
3000+Happy students

I’m a qualified teacher

? Why me

ﺳﺎل های زﯾﺎدیه ﮐﻪ هم ﻓﺮاﮔﯿﺮ و ھﻢ مدرس زﺑﺎن اﻧﮕﻠﯿﺴﯽ ھﺴﺘﻢ و در اﯾﻦ ﻣﺪت ﺑﻪ خاطر ﻧﯿﺎزھﺎی ﻣﺨﺘﻠﻔﯽ ﮐﻪ تو ھﺮ سطح داﺷتم موارد مختلفی رو یاد گرفتم. از ﻣﮑﺎلمه های روزﻣﺮه و ﮐﺎرﺑﺮدی ﺗﺎ آزﻣﻮن ھﺎی ﻣﺨﺘﻠﻒ ﺑﯿﻦ اﻟﻤﻠﻠﯽ مثل آﯾﻠﺘﺲ ( IELTS ) ، تافل ( TOEFL ) ، پی تی ای ( PTE ) و جی آر ای ( GRE )، ھﻤﻪ شون ﻓﺮصت هایی بودن ﺑﺮای ﯾﺎدﮔﯿﺮی ﺑﯿﺸﺘﺮ و تجربه های با ارزش. به علاوه ی اینکه ﺗﺠﺮﺑﻪ ﺗﺪرﯾﺲ تو ﺳﻄﻮح ﻣﺨﺘﻠﻒ و ﮔﺬروﻧﺪن دوره ھﺎی ﺗﺨﺼﺼﯽ آﻣﻮزش زﺑﺎن انگلیسی ( TEFL ) باعث شد ﮐﻪ دید وﺳﯿﻊ ﺗﺮی ﻧﺴﺒﺖ ﺑﻪ کار آﻣﻮزش ﭘﯿﺪا ﮐﻨﻢ و ﺑﺎ کمک ﺗﮑﻨﻮﻟﻮژی و استفاده از اﺑﺰارھﺎی آﻣﻮزش آﻧﻼﯾﻦ ﺑرم سراغ یه روش آموزشی کاربردی و مقرون به صرفه ﮐﻪ ﺳﺮﻋﺖ ﺑﺎﻻﺗﺮ یادگیری و ھﺰﯾﻨﻪ ھﺎی ﺑﻪ ﻣﺮاﺗﺐ ﮐﻤﺘﺮ و اﻣﮑﺎن آﻣﻮزش ﺗﻌﺎﻣﻠﯽ و کلی ﻣﺰﯾﺖ دیگه حسابی جذابش کرده بود. بیشتر از ۲ سال روی روش ھای مختلف آموزش به صورت آنلاین تحقیق کردم و توی این مدت اغراق نیست اگه بگم حدود ۳۰۰ تا کتاب مختلف و روش های تدریس متنوع و وب سایت و اپلیکیشن رو مطالعه و بررسی کردم و نتیجه ش شده این سایتی که الان دارین میبینید. البته هنوز با اون چیزی که توی ذھن منه فاصله داره اما با کمک تیم پشتیبانی ھر روز تلاش می کنیم که بهترش کنیم و واقعا روزی نیست که با یه ایده ای جدید نیام سر وقت سایت. توی روش تدریس دوره ھای آموزشی این سایت تلاش کردم تا در کنار ویژگی ھای خوبی که آموزش آنلاین داره به پوشش نقطه ضعف های اون هم بپردازم. مثلا یکی از نقطه ضعف های آموزش آنلاین نبود معلم یا بهتره بگم عدم حضور فیزیکی معلمه، یا اینکه زبان آموز مثل آموزشگاه مقید به سرکلاس اومدن و درس خوندن سر ساعت مشخصی نیست. به همین خاطر سعی کردم تا از هر روش یا ابزار آنلاینی که تو دسترسم بود استفاده کنم تا با زبان آموز ارتباط مداوم داشته باشم. البته کاملا واضحه که پیشرفت توی یادگیری ھر مسئله ای و نه فقط زبان انگلیسی احتیاج به تمرکز حداکثری خود شخص داره و نفش مدرس خیلی خیلی کمرنگ تر هست اما ایجاد انگیزه و از اون مهمتر حفظ انگیزه از جمله کاراییه که یه مدرس خوب باید بتونه انجام بده که برای عملی شدن این ایده کلی فکر جالب به ذھنم رسید و بعضی هاش که بیشتر قابلیت عملی کردن داشتن رو پیاده سازی کردم. از اینجا به بعد هم به کمک بازخوردهایی که از شما میگیرم به بهتر کردن روند آموزش فکر میکنم.

IELTS 9 Holder
CELTA ( PASS A )
DELTA M2

I’m always there

دسترسی به آموزش های با کیفیت حق همه ی ماست و از اونجایی که پیدا کردن منابع این آموزش ها کار خیلی آسونی هم نیست، نیاز به مشاوره توی این مسئله معنی پیدا می کنه. اگه سوالی در رابطه با مسائل مربوط به آموزش زبان انگلیسی دارین می تونید بدون واسطه از من بپرسید. قطعا اگر در محدوده ی سواد و تجربه م باشه بهترین پاسخ ممکن رو بهتون میدم.